onoz otomotiv Önöz Otomotiv İletişim Bilgileri

Premium üye olarak firmanızın üst kısımda yer almasını sağlayabilir ve bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Önöz Otomotiv Adres ve Numara Bilgileri

İşletme AdıÖnöz Otomotiv
İlİstanbul
İlçeEsenyurt
Telefon0537 588 78 78
AdresGökevler mah. 2245 sok. No: 7/2 Holpark Sitesi – A Blok

Yurt dışında 15 yıllık otomotiv teknolojisi eğitimlerini aldıktan sonra, 4 yıl yurt dışında otomotiv sektörün satış sonrası hizmetlerde çalıştım. 18 yıl boyunca PSA (Citroen-Peugeot) firmasında satış sonrası hizmetler alanında eğitim, teknik destek, garanti, servis organizasyonu vs… bölümlerinde çalıştım. Türkiye genelinde 2000 üzerinde teknisyenin eğitilmesini sağladım ve 200 yakın teknik danışman yetiştirdim. Şubat 2015 tarihinden itibaren Eğitim ve Danışmanlık altında başlamış olduğumuz bu yolda şimdi de Satış Sonrası Servis Hizmetleri altında tüm markalara Bakım/Onarım ve arıza teşhis hizmetleri verilmektedir.

Misyonumuz
– Tüm marka araçlara yetkili servis düzeyinde en iyi özel servis hizmetini vermektir.
– Etkili ve kaliteli bir hizmet herkesin hakkı anlayışı ile hizmet vermek.
– Temiz hizmet / kalite kontrolü / uygun fiyat ve güler yüzlü karşılama uygulaması ile en mükemmel satış sonrası hizmet vermek.

İlkelerimiz
– Önce güler yüz
– Uygun fiyat
– Kaliteli hizmet
– Müşteri güveni
– Temiz hizmet

Firma bilgileri en son 13 Mart 2023 tarihinde güncellenmiştir. Firma yetkilisiyseniz bilgilerin güncellenmesi için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

, , , ,
Benzer Firmalar