Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Pehlivan Emlak

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Pehlivan Emlak telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme AdıPehlivan Emlak
İlZonguldak
İlçeAlaplı
Telefon+90 530 345 60 75
AdresMerkez Mahallesi İskele Caddesi No 19 Kat 2

Şirketin ilk kurucusu olan Emin PEHLİVAN inşaat sektörü ile adını duyurmuştur. Kendisinin vefatı ile birlikte bayrağı devralan oğlu Sadık PEHLİVAN İnşaatın yanına Emlak Sektörünü de ekleyerek Pehlivan Emlak İnşaat ; ”Bina değil Güven İnşa ediyor.” sloganı ile yola çıkmıştır. Şirketimiz; doğru , dürüst , ahlaki etik değerlere uyan, verdiği sözde duran , insan olmayı en büyük lütuf sayan ve bu çerçevede herkese yardımcı olmayı ilke edinen anlayışla hizmet vermektedir. PEHLİVAN EMLAK İNŞAAT; emlakçılık mesleğini kurumsal bir yapıya kavuşturarak bu alanda yeniliklere ve ilklere imza atmayı hedefleyen bir mesleki bakış açısı ile çalışmalarını 1980 yılından beri aynı adreste sürdürmektedir.

Tarihçe
PEHLİVAN EMLAK İNŞAAT ; emlakçılık mesleğini kurumsal bir yapıya kavuşturarak bu alanda yeniliklere ve ilklere imza atmayı hedefleyen bir mesleki bakış açısı ile çalışmalarını 1980 yılından beri aynı adreste sürdürmektedir.

Misyon
Alıştığınız emlakçı anlayışının dışında güven ve hizmet odaklı hizmet veriyoruz. Teknik alt yapımız ve yurt genelinde seçkin portföy ortaklarımızla, aradığınız gayrimenkulü gerçek değerinden sizler için buluyoruz. PEHLİVAN EMLAK İNŞAAT, hayallerinizin sıcak yuvanıza dönüştüğü mekandır.

Vizyon
Uluslararası standartlarda hizmet vermek, sektörü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmektir. Şirketimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup bu durumu sürekli kılmayı amaçlamaktadır.