Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Birgül Nakliyat

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Birgül Nakliyat telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıBirgül Nakliyat
İlİstanbul
İlçeBüyükçekmece
Telefon0533 482 43 35
AdresBüyükşehir Mah, Şht.K.Uğur Gürsoy Sok, Atrium İş Mrkz, No:48

Birgül Nakliyat 1977 yılında Ahmet KARAKUŞ tarafından kurulmuştur. Ahmet Karakuş un Çocukları Kenan ve Onur KARAKUŞ Tarafından halen Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Nakliyat ve taşımacılıkta yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektörünün, şüphesiz lider kuruluşu olmuştur.

Hakkımızda duymak istedikleriniz Birgül Nakliyat ; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Birgül Nakliyat ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. “Her taşıma kendi taşımamızdır” Düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Birgül Nakliyat ; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Birgül Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.