Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Gökhan Nakliyat

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Gökhan Nakliyat telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıGökhan Nakliyat
İlİstanbul
İlçeBüyükçekmece
Telefon0 212 863 7970
AdresEkinoba Mahallesi Mimaroba Piri Reis Cami Yanı Büyükçekmece / İSTANBUL

Alanında öncü ve uzman çalışanlarımız, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmetimizle 18 yıldır Gökhan Nakliyat olarak nakliyat alanında öncü olmaya devam ediyoruz. Sizlerle geçirdiğimiz 18. yılımızda desteğinizle ağımızı genişleterek gittikçe büyüyen bir aileye sahip olduk. Serüvenimize genişleyen Gökhan Nakliyat ailemiz ile devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan hizmetlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Gökhan Nakliyat olarak şimdiye kadar taşıdığımız 15.000’e yakın ürün, 6.500’den fazla mutlu müşteri ve 7200 teslim edilen ürünle sizlerle birlikte büyürken, firmamızın çalışma sisteminde müşteri memnuniyetini baş köşeye koyuyoruz. 15 yılın üzerindeki tecrübemizle piyasanın öncüsü olan tasarımlarımız sayesinde evlerinize konuk olurken, artan şubelerimiz ve prestijli çalışma sistemimizle memnuniyetinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Büyüyoruz!

Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. Gökhan Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak, ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.