Hastaneler

Özel Ekol Hastanesi

Hastane AdıÖzel Ekol Hastanesi
İliEdirne
İlçesiEdirne Merkez
Telefon(0284) 236 10 10
AdresKoca Sinan Mahallesi, 19. Sk. No:4

Misyon
Hastasına değer veren, konusunda uzman hekim ve sağlık çalışanları ile kalite standartlarına uygun, nitelikli etik tıp anlayışı ve günümüzün sunduğu son teknolojik uygulamalarla sürekli gelişen sağlık hizmeti sunmak.

Toplumun her kesiminden hastaya, nitelikli etik tıp anlayışı ve son teknolojik uygulamalarla, uygun ekonomik koşullarda, Uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak, İnsana değer veren üstün nitelikli hekimler ve sağlık çalışanları ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve kurumumuz bünyesinde güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamak.

Vizyon
Ekip ruhu ve anlayışı içerisinde yüksek kalite de sağlık hizmeti sunmak , Bölgemizde ve Ülkemizde lider olmak , Hasta ve çalışan memnuniyetinde ülkemizde hizmet veren kurumlar arasında ilk sırada yer almak.

Hastane olarak Türkiye de Model, Uluslararası platformda örnek gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Hedef sürecinde, üstün nitelikli ekibi ve modern altyapısı ile Yurt içinden ve Yurt dışından tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit sağlık hizmeti sunarak, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini oluşturmak, kendilerini güven içinde hissettikleri bir kuruluş olmayı hedeflemektir.

KURUMSAL AMAÇ VE HEDEFLER

İnsani değerlere önem vermek ,
Hasta memnuniyetini sağlamak,
Hastalarımızın kendilerini güvende hissedecekleri bir kuruluş olmak,
Bölgede ve ülke çapında hasta memnuniyeti ve kaliteli sağlık hizmeti ile adımızı duyurmak,

İlgili Makaleler