Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Urtim Kalıp ve İskele Sistemleri

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Urtim Kalıp ve İskele Sistemleri telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme AdıUrtim Kalıp ve İskele Sistemleri
İlİstanbul
İlçeArnavutköy
Telefon+90 212 549 5555
AdresOrg. Nurettin Baransel Caddesi, No:50 Hadımköy 34555, İstanbul

Betonarme yapılar ile şehirler çağdaş bir yapıya kavuşuyor, kıtalar gelişiyordu. Betona şekil vermek için endüstriyel kalıp ve iskele sistemleri kullanılmaktaydı.

Avrupa’ da yıllarca gözlemlediğim bu sistemleri Türkiye’de üretmek ve çözüm ortağı olmak için 1980 yılında İstanbul’ da üretime başladık. Amacımız projelendirme aşamasından üretime ve satış sonrası süpervizörlüğe kadar tüm alanlarda hizmet vermekti.

Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenen, büyüyen kuruluşumuz bugün en ileri teknolojiyle donatılmış 15.000 ve 25.000 m2 üretim tesislerinde 45.000 ton/yıl üretim kapasitesine ulaşmıştır. Urtim, Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya ülkelerine yaptığı ihracatlarla yıllık %70 ihracat hedefine ulaşmış; birçok projede Türk Sanayisi’ni temsil etmiştir.

Tüm çalışanlarımızın ortak hedefi olan büyümek ve gelişmek ilkesi, geleceğe yönelik ve bize gücümüzü veren hayallerimizle birleşince 40 yıl hiç yorulmadan koştuk ve koşmaya devam edeceğiz.