İskele Firmaları

İveka İskele Sistemleri

İşletme adıİveka İskele Sistemleri
İlDenizli
İlçeMerkezefendi
Telefon444 1 842
AdresAkçeşme Mahallesi Menderes Bulvarı NO:230 Merkezefendi/DENİZLİ

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak, kalıcı eserler yaratma hedefiyle kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemizin ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. Sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartların üzerinde Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenlikli iskele sistemlerini, daha sağlam, daha profesyonel ve daha karlı ürünler olarak sunmaktayız ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olan İveka İskele Sistemleri nesiller boyu insanlığa hizmet verecek, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek en mükemmel sonuca ulaşacağız. Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar en kusursuzu inşa etmek için çalışan müşterilerimizin en büyük çözüm ortağıyız. Ana faaliyet alanı olan güvenlikli iskele sistemleriyle Türkiye ve Dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Sektör ile ilgili teknik ve idari şartnameler haricinde statik hesaplamayla üstlendiğimiz işleri kalıcı bir şekilde teslim etmekteyiz. Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurlardan biri olan Güvenlikli İskele Sistemlerini insanlığın hizmetine verimli, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Gerçekleştirilen projeler yalnızca kamu ve özel kurumlar tarafından takdir edilmekle yetinilmeyip almış olduğumuz T.S.E, ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, TS EN ISO 3834-3 hizmet kalite belgelerine uygun sistematik çözümlerle Türkiye’nin yanı sıra uluslararası platformda da yer almaktayız.

İlgili Makaleler