İskele Firmaları

Ateşhan İskele ve Kalıp Sistemleri

İşletme AdıAteşhan İskele ve Kalıp Sistemleri
İlİstanbul
İlçePendik
Telefon(0216) 320 55 15
AdresÖmerli Bağlantı Yolu Caddesi No : 75 Kurna Köyü, Kurna Pendik, İSTANBUL

Firmamız, modern inşaat sistemleri sektörüne, kalıp altı ağır yük iskeleleri, dış cephe güvenli iskele sistemleri ve yan ekipmanları ile giriş yapmış olup, ürün skalasını kısa sürede alüminyum kalıp üretimi ile geliştirmiştir. Müşterinin ve son kullanıcının istek ve hassasiyetlerini temel alarak başlattığımız bu süreç, sektörün uluslararası yenilikleriyle paralel yürütülecektir. Hız, kalite ve ekonomi üretim sürecimizin değişmez ilkelerindendir.

Gelişen inşaat teknolojileri ve hızlı imalat ihtiyacı bizi de firma olarak farklı alanlara yönlendirmiştir. 2009 yılında kurulan ve Alüminyum karkaslı kolon ve perde kalıpları üreten ve sektörde Türkiye’de tek üretici olan firmayı 2013 yılında satın alıp firmamız bünyesine katarak ürün gamımızı ve üretim kapasitemizi ciddi manada artırmış olduk.

ATEŞHAN İskele ve Kalıp Sistemleri olarak, sektöre kazandırmış olduğumuz alüminyum panel kalıp sistemleri ile bir ilke imza atmış olmaktan onur duyuyoruz. Yeniliklere her daim açık olan siz değerli müşterilerimizle, ürün yelpazemizi maksimumlara taşımayı hedefliyoruz. Tasarımlarımız, siz değerli müşterilerimizin maliyetlerini ve taahhüt sürelerini en aza indirgemek yönünde planlanmaktadır..

ATEŞHAN’ın işleri, yenilikçi düşünce çerçevesinde, çözüm ortaklığı ruhu içerisinde çalışma ile şekillendirilmiştir. Firmamız müşteri ve çözüm ortaklarına sağlam, güvenilir bir ortak ve kendini tüm projelerde kaliteyi yakalamaya adanmış bir firmadır.

Hedefimiz, sektörün dünya devi olan firmaları ile paralel yürüyebilmek ve yenilikleri en düşük maliyetlerle ve en kısa sürelerde son kullanıcısına ulaştırabilmek olacaktır. Üretim sürecimizde kalite, maliyet ve hız faktörlerinden taviz vermeden hareket etmek olmazsa olmazlarımızdandır. Uluslararası dev projelerde ülkemizi başarıyla temsil eden değerli inşaat firmalarımızın yanında olmaktan onur duyacağız.

İlkelerimiz, vizyonumuzdan çıkarılmış ve şirketimizin kuruluş esaslarının bir araya getirilmesiyle şekillenmiş ilkelerdir.İlkelerimiz tüm çalışanlarımızca gözönünde tutulmakta, ve partnerlerimiz ile olan ilişkilerimizde yol gösterici olmaktadırlar.

Firma bilgilerinde herhangi bir hata varsa bize WhatsApp numaramız üzerinden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler