İskele Firmaları

Asyapı İnşaat Kalıp ve İskeleleri

Firma adıAsyapı İnşaat Kalıp ve İskeleleri
İliİstanbul
İlçesiSultangazi
Telefon0212 595 47 96
AdresYayla Mah. Konak Cad. No:12

1979’da tie-rod ve ayar mili üreterek faaliyetine başladığımız inşaat sektöründe bugün ulaştığımız 4.000m2 kapalı, 6.000m2 açık, olmak üzere toplam 10.000m2 imalat sahamızda teleskobik boru dikme, dış cephe iskelesi, ahşap ve çelik pano kalıpları, kalıp altı iskele döşeme sistemleri, tünel kalıp aksesuarları, boru kelepçesi, çiroz, çiroz sıkma makineleri, tie-rod, iskele ayar milleri (boru, dolu malzeme) ve müşterilerimizin talep ettiği özel siparişlerin imalatını ve satışını yapmaktayız.

Gelişen inşaat kalıp sektöründe inşaat firmalarımızın kaba inşaat kalitesini yükseltmek ve ekonomik çözümler üretmek. Kalıp uygulama süpervizörlüğü desteği vermek. Satış sonrası hizmet ve firmanın envanterinde bulunan kalıpların ve iskelelerin başka projelere de uygulamasını sağlamak sunduğumuz bir başka hizmetimizdir. Kalıp planlaması, Projeli kalıp ve iskele çözümleri üretmek için proje ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Firmamız, son yıllarda gelişen dış cephe kaplama sektörünün ihtiyaç duyduğu ‘H’ tipi dış cephe (sıva iskelesi) iskelesinin imalatına başlamıştır. Buna bağlı olarak hızla büyüyen iskele KİRALAMA sektöründe adım atarak, iskele kiralamanın hem teknik aşamasında, hem de kurulum aşamasında müşterilerine hizmet vermektedir.

İnşaat İskele Sistemleri
İnşaat Kalıp Sistemleri
İnşaat Güvenlik Ve Emniyet Sistemleri
Kiralık İnşaat İskele Sistemleri
Danışmanlık Hizmetleri
Montaj Ve Söküm Hizmetleri

İlgili Makaleler