İskele Firmaları

Halas İskele

İşletme AdıHalas İskele
İlİstanbul
İlçeSancaktepe
Telefon+90 216 561 06 06
Fax
AdresFatih Mah. Selahaddin Eyyübi Caddesi Kerpiç Sokak No:2 Sancaktepe/İstanbul

İnşaat sektöründe gerçekleştirmiş olduğu projelerin yanında, sektörün iskele ihtiyacını karşılamak amacıyla iskele üretimi ve satışına başlamış olan HALAS İNŞAAT VE DIŞ TİCARET A.Ş. deneyim ve tecrübeleri sayesinde kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yer almıştır.

İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun ve dünya standartlarında malzeme kalitesi ile çalışanların maksimum seviyede güvenliğini sağlamak öncelikli hedefimizdir. HALAS iskele sistemleri, kolay ve hızlı kurulum ile işçilik ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. Firmamız, kaliteli üretim ve zamanında teslimat, proje ve satış sonrasında teknik destek ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan 3000 m2 açık ve 1000 m2 kapalı üretim ve 4000 m2 depolama alanına sahip fabrikamıza kolay ulaşım ile zamanında ve yerinde ürün teslimatı.

HALAS İSKELE, sürekli yenilenen ve geliştirilen iskele sistemlerimiz ile kaliteli üretim ve çözüm odaklı anlayışı müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır.

HALAS İNŞAAT VE DIŞ TİCARET A.Ş.

İlgili Makaleler