Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Met-İş İskele Yapı İnşaat

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Met-İş İskele Yapı İnşaat telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıMet-İş İskele Yapı İnşaat
İlElazığ
İlçeMerkez
Telefon0 532 779 19 37
AdresÜniversite Mahallesi İmran Sokak No:37/B ELAZIĞ

MET-İŞ İSKELE YAPI İNŞAAT İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 2000 yılından bu yana sektör tecrübesinin ve bu tecrübenin verdiği bilginin desteğiyle yükseliyoruz. Çalıştığınız cephelerde karşılaştığınız zorlukları biliyor ve her cephede size “destek” olmayı hedefliyoruz.

Yüksek yapılarda, tünel ve baraj yapımında, boya badana yapımında, tersanelerde, merdiven ve asansör boşluğu gibi yapılarda, duvar yapımında, iç ve dış sıva yapımında…vs. iskele sistemleri kullanılır. Geniş bir yelpazeye sahip olan bu alana, firmamız kaliteli ve estetik ürünlerle cevap vermeye çalışmaktadır.

Hızlı ve kolay montaj demontaj sayesinde hem zamandan hem de işçilikten tasarruf etmiş olacaksınız. İş güvenliği açısından yüksek standartlar sağlamaktayız.

İskele ürünlerimiz her türlü cephe formuna uyum sağlar. Her zemine uygulayabilirsiniz, kayma kırılma gibi problemlerle kesinlikle karşılaşmazsınız. Çünkü her türlü riskli uygulamaya uyum sağlamaktadır.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

Misyonumuz
Gelişime açık yönetimiz, genç, dinamik, çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hız verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.

Kalite Politikamız
İç ve dış müşteri odaklı bir kurum olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe paralel olarak kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.