Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

TMS Kalıp ve İskele Sistemleri

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

TMS Kalıp ve İskele Sistemleri telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıTMS Kalıp ve İskele Sistemleri
İlİstanbul
İlçeÜmraniye
Telefon+90 216 313 96 66
AdresŞerifali Mah. Kızkalesi Sk. No:16 Ümraniye-İstanbul-TÜRKİYE

TMS olarak; kurulduğumuz yıl olan 1973’den beri, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda inşaat sektörüne “endüstriyel kalıp ve iskele sistemleri” üretip satmaktayız. Gururla belirtmeliyiz ki, TMS bugün; kurucumuz Sayın Cemil Tüfekçi’nin 1973’de İzmit’te kurduğu mütevazi bir firmadan, günümüze kadar geçen kırk yılı aşkın sürede; elliden fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmış, bünyesinde çok uluslu firmalar da bulunduran bir yapıya dönüşmüştür.

Sektöre yön veren firma olmak için adım adım

TMS Grubun kilometre taşları içinde ilk adımı; kurulduğundan bir yıl sonra, 1974 yılında; Türkiye’ye ilk “modüler-bina cephe iskelesi” sistemini kazandırması oluşturur.

Bu vizyoner yaklaşım, TMS’nin sonradan atacağı inovatif adımların da habercisi olmuş ve 1982 yılında çelik yüzeyli, modüler panel kalıplar olan: “GLOBAL” ve “COMBI” sistemler sektöre kazandırılmıştır.

1994 yılında Plywood yüzeyli, ahşap kirişli ve çelik kuşaklı: “SIMPEX” sistemimiz ilk defa pazarda yerini almıştır.

2000’li yıllardan itibaren, üretim hatlarımıza robotlar dahil olmuş ve AR-GE çalışmalarına daha fazla odaklanılarak, robotlu kaynak hatları yatırımı ile üretim bir üst kalite boyutuna taşınmaya başlanmıştır.

2007 yılı, modern ve yenilikçi: “VINC’I” serisi panel kalıplarımız pazara çıktığı yıldır.

2008 yılında, güvenliği temel olarak kabul eden EURONORM iskele sistemimiz: “SCAFFAST”ler sektöre tanıtılmıştır.

2011 yılından itibaren otomatik tırmanır kalıp sistemimiz olan: “CLIMBEX”ler, mühendisliğimizin geldiği noktanın göstergesi olarak, ulusal ve uluslar arası pazarlara adını yazdırmaya başlamıştır.

Yine 2011 yılı, yurt içi kiralama hizmetimize ivme kazandırdığımız ve kurumsal kiralama sürecimizin başlangıç yılı sayılabilir.

2014 yılına gelindiğinde, Katar’da iki yıl önce başlayan temsilciliğimiz, yerleşik ve kalıcı bir yapıya dönüşmüş; Katarlı güçlü bir partner ile TMS-Q firmamız kurulmuştur. Bu tarihten itibaren, tüm Ortadoğu ile Afrika’yı hedefleyen satış ve kiralama işlemleri doğrudan Katar merkezli şirket ve depolarımızdan yürütülmeye başlanmıştır.

2015 yılı, Koreli partnerimiz ile BTMS firmamızın yine inşaat sektörüne hizmet için TMS çatısında kurulduğu yıldır.

Kısaca Grup Firmalarımız

TMS Mühendislik: Grubun belkemiğini oluşturan mühendislik firmamızdır. Grubun itici gücüdür.
TMS Kalıp ve TMS Yapı: İnşaat dünyasında fark yaratmayı hedefleyen; sağlam, kullanışlı, güvenli ve maliyet etkin TMS iskele ve kalıp sistemlerini üreten ve bu ürünleri yurtiçi-yurtdışı pazarlara sunan firmalarımızdır.
TFK Kiralama: Grubun yurtiçi pazarlarda TMS kalıp ve iskelele sistemlerini kiralamak suretiyle; kısa sürede geçilecek proje aşamalarında, müşterilerimize “ekonomik çözümler” yaratmayı amaçlayan firmasıdır.
TMS Mekanik: İşçiliği ile birlikte sektörün çeşitli inşaat malzemeleri ihtiyacını karşılamayı hedefleyen grup firmasıdır.
BTMS: Grubun Kore’li BMS firmasıyla ortaklaşa kurduğu ve her türlü inşaat demirlerinin mekanik olarak birleştirilmesinde kullanılan “donatı manşonları”nı üreterek pazarlayan çok uluslu yapıdaki firmasıdır.
TMS Qatar: Katar’ın önemli firmalarından Al Jaber Capital ile birlikte, Katar’da kurduğu, TMS ürünlerini gerek satış, gerekse kiralama suretiyle Ortadoğu pazarına ulaştırmayı hedeflediği firmasıdır.
Sektörde yabancı tekele karşı öncü

Yenilikçi ve rekabetçi ürün ağı ve güvendiği mühendislik gücü sayesinde, hem ülkemizde gurur kaynağı olmayı başarmış, hem de yabancı üreticilere rakip yaratarak sektörel bir tekelin oluşmasının engellenmesinde öncü olunmuştur.

İhracat yüzü

1990 yılı başlarında hız verdiğimiz dış pazara açılma çalışmaları sonucu bugün; Almanya dahil Avrupa’ya, Rusya’dan tüm Türki Cumhuriyetlere ve Ortadoğu’dan Afrika’ya, Asya ve Güney Amerika gibi bir çok pazarda, 50’den fazla ülkeye TMS ürünlerini ihraç etme başarısına imza atmış bulunuyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, hizmet ve ürünleri için ödün vermediği: “mutlak kalite” ve “müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı”; ürettiğinin büyük çoğunu ihraç eden bir gruba dönüşmesinde anahtar rolü oynamıştır.

Mühendislik Firması

Dünyada ses getiren tırmanır kalıplarımızdan, Avrupa normlarında iskelelerimize; modüler panellerimizden, ağır yük taşıyıcı sistemlerimize kadar geniş ve yenilikçi ürün yelpazemizle, her ne kadar bir tedarikçi gibi görünsek de; biz aslında kendimizi daha çok, bir “mühendislik” firması olarak konumlandırıyoruz.

Bizi sektörde öne çıkartan en önemli gücün de; çok önem verdiğimiz ve fark yaratan bu “mühendislik” kapasitemizden geldiğine inanıyoruz.

Gerçek Çözüm Ortağı

Müşterimizin gerçek çözüm ortağı olmayı hedefler, hatta kendimizi onun bir departmanı gibi görür ve onunla birlikte hareket ederiz.

Müşterimiz, daha teklif aşamasından başlayarak, projesinin sonuna kadar her süreçte bizi yanında hisseder; mühendisliğimize ve ürünlerimize güvenir.

Bu düsturumuz, her geçen gün büyüyen müşteri ağımızda yerli yabancı inşaat devlerinin yer almasının ve önemli projelerde değerli müşterilerimizle birlikte var olmamızın kilit faktörüdür.