İskele Firmaları

İks İskele

İşletme Adıİks İskele
İlİstanbul
İlçeKartal
Telefon(0216) 370 37 55
AdresÇavuşoğlu Mah. Çobanyıldızı Cad. No:65/1 Kartal/İstanbul

1996 yılından beri inşaat iskeleleri sektöründeyiz. İnşaat İskele Sistemleri konusunda uzmanız. Kendimize özgü iş yapma modeli sayesinde müşterilerimize katma değerli hizmetler sunarız.

İnşaat İskele Sistemlerinde ürünlerin kullanımı, montajı, satış öncesi ve sonrası supervizörlük hizmeti ile sorunlara çözüm bulabilmeleri, işlerini en kolay şekilde yapabilmeleri ve işe en uygun sistemi tespit edebilmeleri konusunda müşterilerimize daha fazla yardımcı olabilmek için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Bu amaca yönelik ar-ge yatırımları yapıyoruz, sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ekibimizin gelişimi için devamlı eğitimler veriyoruz.

İşimizi; Dış cephe H tipi güvenlikli iskele sistemleri, Dış cephe kamalı flanşlı örümcek iskele sistemleri, Mobil hareketli iskele sistemleri, Merdiven kuleleri, Restorasyon iskelesi, Asansör şaftları çalışma iskelesi sistemleri, Askı iskele sistemleri, Özel çözüm iskele sistemleri ve tüm bu sistemlerin üretimi, satışı, kiralaması, kurma ve sökme olarak sıralayabiliriz. Mühendis Kadromuz, Uzman Satış ve Teknik Personelimiz, Belgeli İskele kurum söküm elemanlarımız ile Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet sunmaktayız.

Eski sistem iskelelerden farklı olan, TSE belgeli yeni tip standart iskele sistemlerindeki değişimi erken gördük ve iyi analiz ettik. Tüm avantajlarıyla iş yapma şeklimizi buna göre düzenledik. Geleneksel iş yapma modellerinden çok farklı, kendimize özgü bir iş modeli geliştirdik. Bu anlayışla yeni nesil iş yapma modelimizi çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve hizmet üreten diğer firmalarla paylaştık. Onlarla etkileşim içerisinde olduk. Geleceğin vizyonuyla belirlenen stratejilerimiz, bizlere birlikte hareket etme kabiliyeti kazandırdı, birlikte kazanmayı öğretti.

Bu vizyonu benimseyen ve özveriyle çalışan tüm ekibimize, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Firma bilgilerinde herhangi bir hata varsa bize WhatsApp numaramız üzerinden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler