Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Çağsan Merdiven ve İskele

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Çağsan Merdiven ve İskele telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıÇağsan Merdiven ve İskele
İlKocaeli
İlçeGebze
Telefon0 262 759 18 08
AdresDilovası Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım Meriç Cad. No:1 Muallim Köyü – Gebze – Kocaeli / TÜRKİYE

1983 yılında kurulan Çağsan Merdiven, yeniden yapılanma çalışmaları doğrultusunda 1992 yılından itibaren Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerine taşınmıştır.

2012 yılında Dilovası Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınan Çağsan Merdiven faaliyetlerine burada devam etmektedir

Sürekli gelişen ve büyüyen yapımızla 2016 yılının Mayıs ayında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde temelleri atılan ikinci tesisimiz, 2017 yılının Temmuz ayında ilk üretimini yaparak hizmet vermeye başlamıştır.

Fabrikamız, sektöründeki tüm firmalara hizmet verebilecek kapasitede Test Laboratuvarı ve Ar-Ge birimiyle sektöründe ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır.

Türkiye pazarında lider konumda olan Çağsan Merdiven 40’ın üzerinde ülkeye yaptığı ihracatları ile küresel pazarda söz sahibi bir üretici olma yolunda ilerlemeyi sürdürmektedir.

Faaliyet alanları

Alüminyum Profesyonel Merdivenler, Modüler İskele Sistemleri , Ev, ofis içi kullanım merdivenleri Endüstriyel tesisler için isteğe özel platform ve geçiş elemanları ve yüksek mukavemetli teknolojik erişim ürünleri Stok Sahaları için çözümler ve bunlarla ilgili tüm ekipmanlarının Ar-ge çalışmaları, tasarımı, üretimi ve pazarlaması faaliyet alanlarımız içerisindedir.

Kalite Anlayışı

Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı bizim güvencemiz altında olacaktır.

2014 yılında üretimde kalite standardını belirleyen Avrupa merkezli kalite belgelendirme kuruluşu TÜV SÜD tarafından EN131 belgelerini almaya hak kazanan Çağsan Merdiven kalite konusundaki başarısını perçinlemiştir.