Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Güsa İskele

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Güsa İskele telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıGüsa İskele
İlKocaeli
İlçeKörfez
Telefon+90 (262) 528 1788
AdresMimar Sinan Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:128 D:5 Körfez/KOCAELİ

Güsa İskele, temelleri Almanya’da 55 sene önce atılan Sanders Gerüstbau Technik firması ile Almanya’da 20 sene önce kurulan Gülderen Gerüstbau firmasının 2007 yılında birleşerek Türkiye piyasasına da aynı ortaklık ilişkileri ile giren, köklü yapılanmanın yeni bir koludur. Yürütmekte olduğumuz çalışmaların tamamında iş güvenliği ile işçi sağlığına verdiğimiz önem ve bu bilinç dahilinde gerekli eğitimlerin aldırılması ile personellerimizin yeterli uzmanlığa sahip olması en temel ilkemizdir. Dünyada iş güvenliği ve mühendislik kalitesi bilincine hakim olan ve önde gelen ülkelerden biri olan Almanya’da, Sanders ve Gülderen Gerüstbau firmalarının tamamlamış oldukları projeler ile kazandıkları bilgi ve tecrübeler, Güsa İskele firması ile Türkiye’ye taşınmaktadır. Temel hedefimiz, gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlamak, çağımızın en yenilikçi ve en güvenilir hizmetini müşterilerimize sunmaktır. Eğitimli ve sertifikalı uzman kadromuz ile projelerinizde, ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı, pratik ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Ürün portföyümüzde yer alan tüm malzemeler, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

Dünyada iş güvenliği ve mühendislik kalitesi bilincine hakim olan ve önde gelen ülkelerden biri olan Almanya’da Sanders ve Gülderen Gerüstbau firmalarının tamamlamış oldukları projeler ile kazandıkları bilgi ve tecrübeler, Güsa İskele ile Türkiye’ye taşınmakta olup , temel hedefimiz gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlamak , çağımızın en yenilikçi ve en güvenilir hizmetini müşterilerimize sunmaktır. Eğitimli ve Uluslararası sertifikalı uzman kadromuz ile projelerinizde, ihtiyacınıza uygun, hızlı, pratik ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Ürün portföyümüzde yer alan tüm malzemeler uluslararası standartlarda üretilmiş EN12810-EN12811 normlarında sertifikalandırılmış iskele malzemesi kullanmaktadır. Ticari hayatında her zaman kaliteli, hızlı amacına uygun iş yapmak, müşterilerin çözüm ortağı olmak birinci stratejimiz olmuş olup, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara tecrübeli mühendis, teknik eleman ve diğer kalifiye iş gücü ekibiyle hızlı ve doğru bir şekilde hizmet vermekteyiz.