Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Demirel Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Demirel Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıDemirel Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri
İlİstanbul
İlçeMaltepe
Telefon+90 (216) 561 79 65
AdresDemirel Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri B.Bakkalköy Mh. Samandıra Cd. No:3

Firmamız 1995 yılından bu yana inşaat iskelesi, kalıp sistemleri ve iskele ekipmanları konularında deneyim ve uzmanlığı ile sektörün önde gelen üreticilerinden biri olmuştur. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, imalatlarını tam otomatik makinelerde yapmaktadır. Sürekli artan ürün yelpazesi arasında; H Tipi Güvenlikli İskele, Flanşlı İskele, Mobil İskele, H Tipi Kalıp Altı İskele, Teleskopik Direk, İskele Elemanları, Güvenlik Bariyeri, Alüminyum Kalıp, Çelik Kalas, Çelik Platform Merdiven, Alüminyum Kalas ve Alüminyum Platform Merdiven yer almaktadır.

Ürünlerimiz ISO9001, TS EN 1004, TSEN12810-1, TSEN74-3, ISO3834-3, CEEN1090-1 ve ISO14001 kalite belgelerine sahiptir.

Demirel Yapı, sürekli olarak ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği artırmaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahiptir.

Ticari hayatında her zaman kaliteli, hızlı amacına uygun iş yapmak, müşterilerin çözüm ortağı olmak birinci stratejimiz olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlara tecrübeli mühendis, teknik eleman ve diğer kalifiye iş gücü ekibiyle hızlı ve doğru bir şekilde hizmet vermektedir.

Değerli Müşterilerimizin Dikkatine;

Son zamanlarda toplumca kaliteyi benimseyip, ortak bir çalışmanın ürünü olan iskele anlayışı; imalat, satış, kiralama kültürel zenginliğin en önemli kaynaklarından biridir.

Bireyin kendi emeğiyle başlattığı tecrübenin detaylara gösterilen özenle birleştirildiği nesilden nesle aktarılan birikimlerin yoğun emek ve titizlikle harmanlandığı sabırla kat edilen uzun ve meşakkatli bir yolculuktur.

Tıpkı sanatla ilgilenen ustalar gibi bizde her iskele modelini aynı kaliteyi size sunabilmek için tecrübemizle ve ayrıntılara verdiğimiz önemle yıllardır hep en iyisini üretmek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Sizlerle bugüne gelmekten mutluyuz.