firma Mart İskele İletişim Bilgileri

Premium üye olarak firmanızın üst kısımda yer almasını sağlayabilir ve bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Mart İskele Adres ve Numara Bilgileri

İşletme AdıMart İskele
İlİstanbul
İlçeAtaşehir
AdresFerhatpaşa Mahallesi. Seyitnizam Caddesi. No :10
Telefon0 216 661 68 68
Fax0 216 661 17 37

Mart İskele, 20 yıllık tecrübesini ülkemizde de ciddiyetle üzerinde durulan İSG kurallarını sağlayabilen cephe ve hacim iskeleleri ihtiyacının karşılanması amacıyla hizmetine devam etmektedir.

TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standartlarına uygun olacak şekilde imalat, kiralama ve teknik destek çalışmalarını sürdürmektedir. İmalat sistemi mevcut yönetmeliklerle uyumlu olacak şekilde düzenlenmiş olup; bütün mamuller galvanizedir.

Geniş bir teknik altyapıya sahip olan firmamız, özellikle satış/kiralama öncesinde ciddi bir teknik hazırlık yapmaktadır. Sizin için gerekli olan iskele sisteminin projesini, hem İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmeliklerine uygun, hem de en ekonomik şekilde çözümlemekte; böylelikle satın alma veya kiralama öncesinde uygunluk ve mali açıdan %100 e yakın keşif hesabı çıkarılmaktadır.

İskele projesinin kiralama veya satın almadan önce projenize uygun olarak hazırlanması şantiye ortamında bir çok faydayı beraberinde getirmektedir.

Şantiye yönetiminin hazırlanmış iskele projesine göre, iskeleler şantiyeye ulaşmadan önce gerekli onayları zamanında alabilme şansına sahip olmasına, İskele kurma-sökme firmalarının iskelenin binaya nasıl tatbik edileceğine dair bilgi sahibi olmasına, Nakliye ve yatay-düşey taşımaların nasıl yapılacağının ve taşıma maliyet bedellerinin belirlenmesine İş akışı planlamasının yapılmasına ciddi bir katkı sağlayacaktır.

Mart İskele; gelişen teknolojiyi takip ederek ülkemizdeki ihtiyaçların doğru tespiti ve çözümleri için yüksek inovasyon kapasitesi ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı bir görev olarak benimsemiştir.

Mart İskele Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, bilgi birikimimizi, dinamik yapımızla birleştirerek; değişen ve gelişen inşaat sektörünün vazgeçilmezi olmak için yola çıktık.

Kaliteli-Ekonomik-Destekçi politikamızla, size hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Firma bilgileri en son 13 Mart 2023 tarihinde güncellenmiştir. Firma yetkilisiyseniz bilgilerin güncellenmesi için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Benzer Firmalar
tms iskele

TMS Kalıp ve İskele Sistemleri

    +90 216 313 96 66| Şerifali Mah. Kızkalesi Sk. No:16 Ümraniye-İstanbul-TÜRKİYE
firma

Model Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri

    0216 660 17 17| Ferhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G44 Sk. No: 55
günay iskele

Günay İskele

    0 (216) 307 44 88| Doğu Mah. Dr. Orhan Maltepe Cad. No: 77/2
yapeksan iskele

Yapeksan İskele Kalıp Sistemleri

    +90 212 423 33 78| M.Kemal Paşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Ambarlı Kavşağı Yanı No:3
istanbul iskele

İstanbul İskele ve Kalıp

    0(212) 549 94 78| Atatürk Sanayi Sitesi 3.Bölge Ata İş merkezi No:12 - İkitelli / Başakşehir / İSTANBUL