İskele Firmaları

Model Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri

İşletme adıModel Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri
İlİstanbul
İlçeAtaşehir
Telefon0216 660 17 17
AdresFerhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G44 Sk. No: 55

Model Yapı, 1990 yılında İstanbul da üretim faaliyetine başladı. Üretim ve modellemesini kendi imkanları ile yaptığı iskele ve kalıp sistemlerini Ar-Ge aşamasını Merkez ofis olan İstanbul Ferhatpaşa’da yapmaktadır. Üretim sistemlerini 2010 yılından itibaren GEBZE Pelitli bölgesine taşımıştır. Gebze tesislerinde tam ve yarı otomasyon sistemler kullanarak üretim yapmaktadır. Yapımı devam eden SAKARYA Fabrikası ile 2016 yılının sektörde öncü üreticilerinden olmayı hedeflemektedir.

YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRETİM

Model yapı, üretimde kullandığı yüksek teknoloji ve otomasyon sistemi ile Kalite politikasını en iyi ürün, en hatasız ürün hedeflemektedir. Sektöründe güvenlik ve mevzuat için olmazsa olmaz hatasız ürün hedefini yakalamak için çok az kullanılan Robotik kaynak sistemleri kullanmaktadır.

GÜVENLİKLİ İSKELE
2012 yılı itibari ile Ülkemizde yürürlüğe giren 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasına göre yapı sistemlerimde köklü bir değişim oldu. Yapı işlerinden her şeyden önce iş güvenliği önemli hale geldi. Yapı işleri iş güvenliğinde de GÜVENLİKLİ İSKELE önemli ve sonrasında zorunlu hale geldi. Güvenlikli iskele üretiminde otomasyon sistemleri kullanarak iskele her aksamını daha sağlam ve güvenli hale getirdik.

İLKEMİZ
Model yapı, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, üretim, kiralama, satış, projelendirme, lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoku ve sistem çeşitliliği sayesinde tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan projelendirme sonucunda; projeniz için doğru ürün ve uygun fiyat politikası ile sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır.

ÖNCE GÜVENLİK

Model yapı ürettiği ürünlerin insan sağlığını korumak maksatlı olduğu bilinci ile üretim ve Ar-Ge çalışması yapmaktadır. Fabrika çalışanları da dahil olmak üzere bu sorumluluk bilinci tekrar eğitimleri ile ayrıca verilmektedir.

Sahip olduğu geniş ürün stoku ile müşterilerine kiralama ve satış yapan Model yapı , genç, dinamik kadrosu ile pazar payını genişleterek istihdam ve katma değer yaratmaktadır.

Model yapı, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Firma bilgilerinde herhangi bir hata varsa bize WhatsApp numaramız üzerinden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler