Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Turkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Turkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme AdıTurkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri
İlSamsun
İlçeİlkadım
Telefon0362 465 55 08
AdresToybelen Mah. Anadolu Bulvar No:202

Kurulduğumuz günden bugüne kadar birçok projelere satılık veya kiralık hizmeti sunan Turkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri ürünlerini kullanacakların güvenli olarak çalışabileceği, uygun ve ekonomik, her ortama uyum sağlayabilen, kaliteli, emniyet değerleri yüksek, kolay kurulup sökülebilen tasarımlarla dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Turkuaz İskele; başta Samsun olmak üzere kısa zaman içerinde tüm Karadeniz bölgesine yayılarak (Ordu, Amasya, Tokat, Çorum, Sinop, Kastamonu, Trabzon, Rize, Artvin, Giresun, Sivas ve Erzurum il ve ilçelere uygun maliyetli ve güvenli üretim yapmaktadır. H Tipi Cephe İskelesi, Platform İskele, Teleskopik İskele, Güvenlikli İskele, Mobil İskele, Asma İskele ile tüm ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanan pek çok iskele sistemleri ve aksesuarlarını üretiyoruz. Samsun iskele devi Turkuaz İskele, inşaat iskelesi ve kalıp sistemleri konusunda kiralama ve satış hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Samsunda ve Karadeniz bölgesinde Turkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri daima sizin ihtiyaçların doğrultusunda üretim yapmaktadır.

Misyon
Vazgeçilmez unsurumuz olan emniyet değerleri yüksek, güvenle çalışabilecek iskele ve sistemleri sunmak. Kendisini sürekli yenileyen ve değiştiren

Vizyon
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun iskele ve kalıp hizmetlerini uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak ve bölgenin tek üreticisi ve sağlayıcısı olmak.