Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Yurtiçi Kargo İletişim

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Yurtiçi Kargo İletişim telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Yurtiçi kargo iletişim numarası hakkında bilgiye aşağıdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz. Öncelikle yurtiçi kargo hakkında biraz bilgi vermek isteriz. 1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde Arıkanlı Holding tarafından, “Söz Verdiğimiz Gibi” sloganıyla kurulan Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin ilk yerli kargo markasıdır. Bugün, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahil olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde 17 bölge müdürlüğü, 900’den fazla acente ve şubesi, 33 aktarma noktası, 5000’den fazla taşıt filosu ve 16.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo, Avrupa’nın önde gelen kargo şirketlerinden biri olan Geopost ile iş birliği yaparak, 2013 yılından itibaren uluslararası teslimat hizmeti sunmaktadır. Bu iş birliği sayesinde, gönderiler dünya genelinde 220’den fazla dağıtım noktasına, yani dünyanın dört bir yanına taşınmaktadır. Yurtiçi Kargo’nun çağrı merkezi numarasını arayarak bilgi alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo, sektöründeki birçok firmaya öncülük ve liderlik etmeyi başarmıştır, yenileşme, mobilite ve inovasyon konularında gösterdiği başarılarla bilinir. Geliştirdiği ve uyguladığı kalite standardizasyonuyla, kusursuz bir hizmet ağı oluşturarak ilk andan itibaren doğru hizmet anlayışını benimsemiştir. Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubu’nun diğer iştirakleriyle birleşerek Yurtiçi Lojistik adını alan Yurtiçi Kargo, uluslararası kalitede hizmet sunmaktadır. Bu birleşme, hem yerel hem de uluslararası kargo taşımacılığı alanında yol gösterici olmaya devam etmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo’nun hizmetlerinden yararlanırken ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Evden alınacak gönderileriniz için kurye talebinde bulunmak veya herhangi bir sorununuzu çözmek için 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi‘ni arayabilirsiniz. Karşılaştığınız herhangi bir problemi veya merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, öneri, istek ve şikayetlerinizi Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

Yurtiçi Kargo’nun çağrı merkezini Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar 08.00 – 20.00 saatleri arasında arayarak kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, isteklerinizi, sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz. Ayrıca, 7 gün 24 saat boyunca sesli yanıt sistemini kullanarak kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, size en yakın şubeyi ve şube hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, Yurtiçi Kargo iletişim formuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşarak isteklerinizi, sorularınızı, şikayetlerinizi ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz. Bu form, size çevrimiçi olarak iletişim kurma ve geri bildirimde bulunma imkanı sunar.

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü
Adres:
Maslak mah. Eski Büyükdere Cad. No: 17/19 Kargo Plaza Sarıyer/İSTANBUL
Telefon: 0212 365 2365
Faks: 0212 365 2479

Yurtiçi Kargo, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için önemli yatırımlar yapmaktadır ve bu yatırımlar sayesinde siz değerli müşterilere en üst düzeyde kaliteyi sunmayı hedeflemektedir. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri‘ne direkt bağlanma imkanı sunan belirtilen numarayı aradığınızda, bekleme süresi olmadan yardım almak istediğiniz birime direkt olarak aktarılacaksınız.

Müşteri kitlesinin büyümesiyle birlikte, Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine direkt bağlanma hizmeti, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Bu sayede, ihtiyaç duyduğunuz yardımı hızlı ve etkili bir şekilde alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı

Yurtiçi Kargo, müşteri memnuniyetini yüzde yüz hedefleyerek, olası durumlar için Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı’nı oluşturmuştur. Bu hizmetle, sizden gelecek olan öneriler, talepler ve şikayetler de dahil olmak üzere tüm isteklerinizi tek bir birimde toplamayı amaçlamaktayız.

Kalıcı çözümler üretme amacıyla, Yurtiçi Kargo müşterilerinin sorunlarını iletebilecekleri Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı aktif olarak hizmet vermektedir. Bu hat, müşterilerin memnuniyetsizliklerini ve karşılaştıkları sorunları paylaşmaları için etkili bir iletişim kanalıdır.