firma Akın Temizlik İletişim Bilgileri

Premium üye olarak firmanızın üst kısımda yer almasını sağlayabilir ve bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Akın Temizlik Adres ve Numara Bilgileri

Şehir:
İlçe:
Telefon: 0553 053 42 70
Adres: ULUBATLI HASAN MAH. 2990 SOK. NO : 80 D : 1 YÜREĞİR / ADANA
Firma bilgileri en son 12 Temmuz 2021 tarihinde girilmiştir. Firma yetkilisiyseniz bilgilerin güncellenmesi için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Akın temizlik, yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere Adana da temizlik hizmetleri vermektedir.

Akın temizlik deneyimli ekibiyle beklediğiniz hijyeni sizlerle buluşturuyor.

Hizmet vermeye başladığimız ilk günden bu yana temizlik sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve sizler için çalışıyoruz.

Her zaman tertipli, disiplinli ve işine önem veren personellerimiz en zor temizliklerde bile her şeyin üstesinden gelip ev temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrasi temizliği, büro ofis temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel temizlik, su baskinı sonrasi temizlik, koltuk yıkama temizliği vb. birçok temizliklerde mekanlarınızı sizlere tertemiz ve ışıl ışıl teslim ediyoruz. Akın temizlik olarak sağlığa ve sizlere verdiğimiz değerden dolayı kullandığımız tüm temizlik malzemeleri kaliteli olup ve ekipman araçlarımız yeni çıkan ürünlerdir.

Misyon
Akın temizlik olarak müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak, saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.

Vizyon
Akın temizlik olarak; müşteri ve çalışanlarına değer katarak onlarin memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olan, sektörde önde gelen bir firma olmak

, , , , , ,
Benzer Firmalar
firma

Adatem Temizlik

    0322 233 15 15 | Turgut Özal Bulvarı 81055 Sokak Tolga Apartmanı No:1/B Çukurova / ADANA