Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Akın Temizlik

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Akın Temizlik telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıAkın Temizlik
İlAdana
İlçeYüreğir
Telefon0553 053 42 70
AdresULUBATLI HASAN MAH. 2990 SOK. NO : 80 D : 1 YÜREĞİR / ADANA

Akın temizlik, yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere Adana da temizlik hizmetleri vermektedir.

Akın temizlik deneyimli ekibiyle beklediğiniz hijyeni sizlerle buluşturuyor.

Hizmet vermeye başladığimız ilk günden bu yana temizlik sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve sizler için çalışıyoruz.

Her zaman tertipli, disiplinli ve işine önem veren personellerimiz en zor temizliklerde bile her şeyin üstesinden gelip ev temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrasi temizliği, büro ofis temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel temizlik, su baskinı sonrasi temizlik, koltuk yıkama temizliği vb. birçok temizliklerde mekanlarınızı sizlere tertemiz ve ışıl ışıl teslim ediyoruz. Akın temizlik olarak sağlığa ve sizlere verdiğimiz değerden dolayı kullandığımız tüm temizlik malzemeleri kaliteli olup ve ekipman araçlarımız yeni çıkan ürünlerdir.

Misyon
Akın temizlik olarak müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak, saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.

Vizyon
Akın temizlik olarak; müşteri ve çalışanlarına değer katarak onlarin memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olan, sektörde önde gelen bir firma olmak