Veterinerler

Friends Moda Veteriner Polikliniği

Niçin Bize?;
Biz Sizin Minik Dostlarınızın Sağlıklı ve Mutlu Yaşamaları İçin Varız!
Farklıyız çünkü 1989’den beri çağdaş teknolojinin en yeni seçeneklerini hiç değişmeyen insan yanımızla, minik dostlarımızın sağlığı için deneyimli kadromuzla 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Niçin Biz?
”Bizim için her hayat kutsaldır, ayırım yapmayız.”

Son teknolojiyi takip eden, tam teşekküllü bir sağlık merkezi olan Friends Moda veteriner Polikliniği, minik dostlarımıza 7/ 24 kesintisiz hekimlik hizmeti vermektedir. Bizim için her hayat kutsaldır, ayırım yapmayız.

Hastalarımızın her birinin, yaşam hakkına saygı duyarak, çok yönlü olarak, tekrar sağlıklarına kavuşmaları için uğraşırız. Bu, bizim hizmet anlayışımızdır.

Hiç bir zaman hekimlik kavramından ve doktrininden ödün vermeden, bilgimizin sınırlarını zorlar, neyi bilmediğimizi tespit edip, bu konuda, eğer gerekiyorsa, danışmanlık alırız.

Her hasta bizim için özel vakadır, yaşam kalitelerini arttırmak için elimizden gelen her şeyi yaparız

Güvenilir, köklü, yenilikçi, araştırmacı olmamız.
Teknolojik gelişmeleri takip etmemiz.
24 saat kesintisiz hizmet alabilmeleri.
Uzman ve güler yüzlü bir personel yapısına sahip olmamız.
Pet sahibini anlaşılır bir şakilde bilgilendirmemiz.
Bizlerinde birer pet sahibi olmamız dolayısıyla empati kurabilmemiz.
Teşhis yöntemlerini doğru ve yerinde kullanmamız.
Çok ciddi vakalarda tatminkar sonuç alabilmek için sınırları zorlamamız tercih edilme sebeplerinden bazılarıdır.

Genelde geriatrik ve ağır hastalıklarda ,bir sonuca ulaşılamamış vakalarda tavsiye üzerine gelen pet sahipleri petlerinin sağlıklarına kavuşması sonuçunda çok memnun kalmaktadırlar.

Pet sahiplerinin gözüne ilk olarak çarpan gösterdiğimiz ilgi ve hijyene verdiğimiz önem. Ancak ailemize katıldıktan sonra bu öğelerin yerini güven almaya başlıyor. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz gerek dahiliye, gerek cerrahi operasyonlardaki (ortopedi ve yumuşak doku) başarılarımız, pet sahibinin gözünde bu güveni sağlamamızın en büyük etkeni. Yine bünyemiz içerisinde gerek görüntüleme, gerek laboratuar teşhis yöntemlerini, tüm cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebildiğimiz alet, ekipman, bilgi ve yeteneğe sahip olmamız bir başka etken.

Haftanın 7 günü 24 saat açık olmamız ve hasta sahiplerinin bize 7 gün 24 saat ulaşabiliyor olması onlarda büyük bir rahatlık sağlamakta.

Biz friends ailesi olarak aramızdaki dayanışma ve sevgi bağlarını müşterilerimize de yansıtmaktayız.

Veteriner Hekimliğin durağan bir meslek olmaması ve sürekli gelişmesi, bizlerin de gelişmemize olanak tanıyor.
Bunun için, biz FMVP Vet Hekimleri olarak, yeni gelişmeleri takip etmek ve kendimizi sürekli geliştirmek zorundayız.

Ulusal ve uluslararası kongrelere katılmak, yeni yayınları takip etmek, kurs ve meslek içi eğitimlere gitmek de bu gelişimin bir parçası. Poliklinik olarak yeniliklere açığız ve şanslı bir azınlık olarak teknolojinin bize sunduğu en son yenilikleri hekimliğimizde kullanma fırsatını buluyoruz. Bilginin öneminin farkındayız. Konsültasyon konusunda hassasız ve bunu gerçekleştirmek için diğer Hekim arkadaşlarımızla bağlantılarımıza önem vermekteyiz.

İlgili Makaleler