Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Öz Şafak Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Öz Şafak Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme AdıÖz Şafak Veteriner Kliniği
İlErzurum
İlçeYakutiye
Telefon(0543) 438 18 38
AdresKazım Karabekir Paşa Mah. Sakarya cad. No:18/19 Mahallebaşı

Öz Şafak Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti. olarak bölgemizde yüksek oranda yer tutmakta olan büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Bu amaca uygun olarak dizayn ettiğimiz, Erzurum’un üç farklı bölgesinde bulunan Veteriner Kliniklerimiz ve Çiftliğim Agromarket Mağazamızla sektörün tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılamak üzere gayret göstermekteyiz.

Öz Şafak Veterinerlik olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Öz Şafak Veterinerlik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.