Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Elif Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Elif Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıElif Veteriner Kliniği
İlMalatya
İlçeMerkez
Telefon0506 800 44 55
AdresB. Mustafa Paşa Mah. Posbıyık 1. Sok. No:1

2015 yılında Veteriner Hekimi M. Cemal ALDEMİR tarafından Malatya da kurulan ELİF VETERİNER KLİNİĞİ kurulduğu günden bugüne bilimsel gelişmeleri takip ederek hayvan sağlığı ve refahı odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir.

Veteriner Hekimi Mehmet Cemal ALDEMİR

1988 yılında Malatya da doğdu 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesini bitirerek meslek hayatına başlamıştır stajlarını kısırlaştırma ve barınak hayvanları bakımı konularında yapmıştır 2012 yılında 1000 başlık sağmal süt işletmesinde sorumlu hekim olarak görev yapmış 2015 yılında elif veteriner kliniğini kurarak pet ve büyük baş hayvan sağlığı alanlarında hizmet vermektedir . Mesleki birçok eğitime katılmıştır öğrenmenin sınırı yoktur ilkesiyle hep araştıran ve dünyadaki yenilikleri takip eden bir vizyonla mesleki hayatını devam ettirmekte olup halen Cumhuriyet Üniversitesi iç hastalıkları abd da uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.