Veterinerler

Petcom Veteriner Kliniği

Ordu evcil hayvan sektörü olarak minik dostlarımızın sağlığı ve bakımı adına kurduğumuz Petcom Veteriner Kliniği Ordu Merkez’de sizlere hizmet vermektedir. Minik dostlarınız için sağladığımız en geniş kapsamlı sağlık hizmetlerini vermekteyiz. Hedefimiz, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, en tecrübeli hekimlerimiz ile koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst seviyede, en iyi kalitede ve en uygun ekonomik koşullarda siz değerli müşterilerimize ve minik dostlarımıza sunmaktır.

Minik dostlarınıza verdiğiniz değer kadar bizler de onları önemsiyor ve yaşamlarını en iyi şekilde sürdürebilmelerini sağlıyoruz. Bizler minik dostlarımız için kullandığımız tüm tıbbi ürünlerin, malzemelerin en iyi kalitede olmasına büyük önem veriyoruz. Kliniğimiz son derece titiz, temiz ve konforludur.

Alanlarında en tecrübeli ekibimiz ile minik dostlarımıza yardım sağlıyor, onların refaha kavuşması için uygun ortamlar yaratıyoruz. Sizlere hizmet verirken, sizleri hiç yormadan ve minik dostumuzu strese sokmadan müdahale etmeye çok önem veriyoruz. Mesleğimizi en iyi, en doğru ve en kaliteli şekilde icra etmemizin yanında, hijyen kurallarına en iyi şekilde uyarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Petcom Veteriner Kliniği olarak minik dostlarımızın yaşamları boyunca hak ettikleri en kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak ve tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmek için 7/24 hizmetinizdeyiz. Severek ve büyük bir heyecan ile yaptığımız işimiz ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde sonuç vererek siz değerli müşterilerimizi ve minik dostlarımıza yardım sağlamaktan mutluluk duyarız.

İlgili Makaleler