isletmen.net / Veterinerler / Ateş Veteriner Kliniği

Ateş Veteriner Kliniği

Şehir:
İlçe:
Telefon: (0531) 852 25 17
Adres: Karşıyaka Mah. 4022 Sokak

En iyi dostunuz için en iyi sağlık hizmeti düşüncesi ile çıktığımız bu yolda Ateş Veteriner Kliniği ortak bir hedef üstüne kurulmuştur. Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmaktır.

Ateş Veteriner Kliniği’nin temelinde hayvan sevgisi olup 7/24 açık olan kliniğimiz de konusunda uzman veteriner hekimler ile son derece çağdaş, modern, teknoloji ile hizmet vermektedir.

Ateş Veteriner Kliniği olarak teknolojik yatırımları artırarak, hekimlik bilgisini geliştirici her türlü eğitim programlarını takip ederek, amatör bir ruh ve profesyonel hizmet kalitesini sentezleyip, sadece gerekli olan tedavi seçenekleri ile hayvan refahını en üst seviyede tutmak birincil önceliğimizdir.

Firma bilgileri en son 24 Ağustos 2021 tarihinde girilmiştir. Firma yetkilisiyseniz bilgilerin güncellenmesi için bize buradan ulaşabilirsiniz.