veteriner Pet Home Veteriner Kliniği İletişim Bilgileri

Premium üye olarak firmanızın üst kısımda yer almasını sağlayabilir ve bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Pet Home Veteriner Kliniği Adres ve Numara Bilgileri

Şehir:
İlçe:
Telefon: (0552) 607 56 75
Adres: Köşk Mah. Velioğlu Apt. Karaçay Sok. No:6/B
Firma bilgileri en son 31 Ekim 2022 tarihinde girilmiştir. Firma yetkilisiyseniz bilgilerin güncellenmesi için bize buradan ulaşabilirsiniz.

PETHOME VETERİNER KLİNİĞİ
Kliniğimizin amacı; yüksek standartlarda hizmet kalitesi, yaşamın kutsallığı ve hayvan sevgisini esas alarak sağlık hizmeti sunmaktır. Kliniğimiz kurulduğu günden beri teknolojik ve bilimsel çalışma düzeyini sürekli artırmayı ve kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.

Pethome olarak her evcil hayvanın, klinik teşhisler, terapötik analizler ve en son tıbbi literatür ile desteklenen en yüksek kalitede veteriner bakımını almaya hakkı olduğuna inanıyoruz.

Bunu üç şekilde başarıyoruz: yenilik, teknoloji ve bilgi. Bilimsel gelişmeler düzenli olarak izlemekte ve yenilikler süratle hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır. Sadece ticari amaç gözetilerek hazırlanan internet sitesi yerine hayvan sahiplerinin bilgilenmesi ve bilinçlenmesi amacıyla ciddi bir bilgi arşivi sitemiz aracılığıyla sizlere sunulmaktadır. Pethome olarak, kaliteli veterinerlik hizmetlerini ilke edinerek, polikliniğimizde benzersiz bir işleyiş sistemi geliştirerek uluslar arası emsallerine rakip olmaya amaçlamıştır.

Personelimiz, polikliniğimizin sorunsuz çalışmasını sağlamaya, evcil dostlarımıza ve hasta yakınlarına mümkün olan en iyi hizmeti sağlamaya kendini adamış veteriner tıbbı ve iş profesyonellerinin oluşmuştur.

, ,
Benzer Firmalar
veteriner

Şirinvet Veteriner Kliniği

    0212 607 1700| Siyavuşpaşa Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No: 134/A
veteriner

Asel Veteriner Kliniği

    (0534) 837 31 85| Yeni Mah. Çorum Cad. Karataş Sok. No: 16/A
veteriner

Vetart Veteriner Kliniği

    0 (216) 553 01 12| İcadiye Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 57
veteriner

Çetiner Veteriner Kliniği

    (0216) 491 02 41| Batı Mah. Ankara Cad. No:63
veteriner

Gizmovet Veteriner Kliniği

    (0212) 672 76 14| Aşık Veysel Mah. Hadımköy Bahçeşehir Yolu Cad. Park City Evleri. D Blok Çarşı D No:3