Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

İstanbul Adakent Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

İstanbul Adakent Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıİstanbul Adakent Veteriner Kliniği
İlİstanbul
İlçeBeylikdüzü
Telefon0212 871 33 30
AdresBarış Mah. Çiftlik Cad. Adakent Villaları No: 10

İSTANBUL ADAKENT VETERİNER KLİNİĞİ
İstanbul Beylikdüzü Adakent bölgesinde yer alan “İstanbul Adakent Veteriner Kliniği”, 2009 – 2020 Tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Öğretim Elemanı olarak görev yapan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Alper BAYRAKAL tarafından kurulmuştur.

Misyonumuz; 11 yıllık akademik bilgi birikimi ve bu güne kadar binlerce hastanın yaşamına dokunmanın verdiği tecrübeyle, aynı hayatı paylaştığımız nice küçük dostumuzun daha yaşamlarını sağlıklı bir şekilde geçirmelerine yardımcı olmaktır.

“Erken teşhis hayat kurtarır” ilkesinden yola çıkarak, akademik tecrübe ile teknolojinin verdiği imkanları birleştirip, küçük dostlarımızın hastalıklarında mümkün olan en kısa zamanda tanıya ulaşıp doğru tedavi seçenekleriyle sağlıklarına kavuşmalarını sağlamak hedefimizdir.

Vizyonumuz; mümkün olan en kısa süre içerisinde gerekli koşulların oluşmasını sağlayarak, sadece İstanbul’un değil, ülkemizin dört bir yanından hastaların şifa bulmaya geleceği “Hayvan Hastanesi” olarak hizmetimize devam etmek olacaktır.