isletmen.net / Veterinerler / Empati Akademi Hayvan Hastanesi

Empati Akademi Hayvan Hastanesi

Şehir:
İlçe:
Telefon: 0212 868 08 38
Adres: Güzelce Mahallesi, Geçit Caddesi No:22/2

2002 yılında hizmete girdiğimiz ilk günden bugüne kadar ismimizde geçtiği üzere Empatiyi Veteriner Hekimliği için uygulamaya çalışan tamamı dalında profesyonel ve gerçek hayvan sever ekibimizle karşınızdayız. Mesleki etik ve deontoloji kurallarına kayıtsız uyan bu ekibin, öncelikli inandığı değerler; ortak bir hayat sürdüğümüz can dostlarımızla ilgili sizleri doğru şekilde yönlendirmek, bilinçlendirmek, sağlıklarını ve canlarını emanet ettiğiniz dostlarımızı ve sizleri mutlu kılmaktır. 1993 yılından beri sektörde yer almışlığın verdiği büyük tecrübe ile sizlerin canlarınızın sağlığına sonuna kadar talibiz. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz yatırımlar ile modern tıbbın imkanlarını, petleriniz için beşeri sektörde uygulanan hemen hemen tamamını, hatta bazı noktalarda fazlasını sizlere garanti etmekteyiz.

Görüntüleme ekipmanlarından koruyucu hekimliğe, bütün cerrahi operasyonlardan alternatif tıbba, laboratuvar hizmetlerinden dahiliye ve doğum hekimliğine, kuaför hizmetlerinden petleriniz için geniş ürün çeşitlerine kadar rahatlıkla büyük bir güven duyacağınız bir işletme olduğumuzu belirtiriz. Başarıları İstanbul ve Türkiye sınırlarını aşan referans noktası olmuş olan kliniğimizin, yurt dışı bağlantıları, Veteriner sektördeki gelişmeleri yakından takip edip modernize olmuş ekip ve ekipmanları, birçok açıdan farklılığını ortaya koyduğu, yıllardır siz hasta sahipleri tarafından bizlere gururlanmamızı sağlayacak şekilde defalarca deklare edilmektedir. Bu konuda sizlere ve petlerinize kendini ifade etmekte zorluk çekmeyen bizler, başarılarımıza her gün yenilerini eklediğimiz olgularımızla karşınızda güvenle olmaya devam edeceğiz.

Firma bilgileri en son 19 Temmuz 2021 tarihinde girilmiştir. Firma yetkilisiyseniz bilgilerin güncellenmesi için bize buradan ulaşabilirsiniz.