Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Petmania Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Petmania Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıPetmania Veteriner Kliniği
İlİstanbul
İlçeBeylikdüzü
Telefon0 (212) 873 93 23
AdresBarış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No: 21

Petmania Veteriner Kliniği, Doğukar İnşaat Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bünyesinde dostlarınıza en iyi sağlık hizmetini sunmak amacıyla 2002 yılında Beylikdüzü -İstanbul’da kurulmuştur.

20 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, veteriner hekimlik alanındaki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden kadromuz ile birlikte kliniğimizde muayene- teşhis, tedavi, laboratuvar ünitesi, operasyon, dijital röntgen, ultrason ve EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, ağız ve diş sağlığı bakımı hizmetlerinin yanı sıra kuaför ve pet shop hizmetlerini de sunmaktayız.

Petmania Veteriner Kliniği Ekibi olarak koruyucu hekimlik ve dostlarımızın sağlığı için üzerimize düşen görevin farkındayız ve bu bilinçle yenilikleri takip ederek, güncel bilgiler ışığında doğru, hızlı, kaliteli ve ulaşılabilir hizmeti verebilmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Petmania Veteriner Kliniği Ekibi olarak koruyucu hekimlik ve hayvan sağlığı için üzerimize düşen görevi bilmekte ve bu doğrultuda bütün gücümüzle çalışmaktayız.