Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Beylikdüzü Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Beylikdüzü Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıBeylikdüzü Veteriner Kliniği
İlİstanbul
İlçeBeylikdüzü
Telefon0212 853 72 78
AdresGüzelyurt Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mor Menekşe Sit. A1 Blok No:4

BEYLİKDÜZÜ VETERİNER KLİNİĞİ
2014 yılında Veteriner Hekim Alican ÇELİK tarafında kurulan Beylikdüzü Veteriner Kliniği, kuruluşundan bugüne kadar gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla küçük dostlarımıza yüksek standartlarda hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve hayvan sevgisini esas alarak faaliyet gösteren kliniğimiz bünyesinde, hemogram (genel kan sayımı), biyokimya analiz cihazı, bilgisayarlı röntgen (CR), video otoscope, yoğun bakım ünitesi ve serum infüzyon pompası gibi teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır.

Küçük dostlarımızın sağlığına kavuşabilmesi için gerekli bilimsel ve teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve Beylikdüzü Veteriner Kliniği olarak mevcut yenilikleri küçük dostlarınızın hizmetine sunmak için ciddi bir çaba sarf ediyoruz.

Kliniğimiz bünyesinde küçük dostlarımızın tedavisinin yanı sıra onların ihtiyaç duyduğu pet shop ürünlerini ve mama çeşitlerini bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Siz değerli evcil hayvan sahiplerine ve küçük dostlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için sizden gelen öneri ve şikayetleri önemsiyor ve bu konularda gelen geri bildirimleri dikkate alıyoruz.

Sevgili Hayvanseverler…

Evcil hayvanınız türü ne olursa olsun merak ettiğiniz konularda telefon yada mail yoluyla bizden bilgi alabilirsiniz.