Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıPatistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi
İlİstanbul
İlçeBaşakşehir
Telefon0 (212) 695 95 69
AdresSanayi-Koza mahallesi 1655.sokak Koru Sitesi 36. Dükkan

Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi can dostlarınıza en iyi sağlık hizmetini sunmak amacıyla 2017 yılında Esenyurt ve Bahçeşehir’in en işlek alışveriş merkezi olan Ak Batı restoranlar çarşısında kurulmuştur. Hayvan sağlığı alanında tam teşekküllü yapısıyla tıbbi ve bilimsel çalışmalarına devam eden muayenehanemiz bünyesinde tam teşekküllü yoğun bakım, ameliyathane, laboratuvar ve eczane ünitelerini de barındırmaktadır.

Faaliyet alanımızdaki tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların kurum içerisinde uygulanması ve kullanılması ile en doğru tanı, tedavi ve cerrahi çalışmalar temel hedefimizdir.

Muayenehanemiz deneyimli veteriner hekimleri ve geniş bir hekim kadrosu yanında, yine deneyimli yardımcı personeliyle hizmet vermektedir.

Çeşitli üniversitelerle eğitim alanında sürdürülen işbirlikleri sonucu deneyimlerin karşılıklı paylaşılması bizim için büyük önem taşımaktadır. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz staj eğitim programları ile meslek adayı veteriner hekimlerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktayız.

Sosyal projelere verdiğimiz önemin bir sonucu olarak çok sayıda dernek, kurum, hayvan hakları platformları yanında hayvan dostları ile de yoğun bir işbirliği içerisindeyiz.

Tüm bu çalışmalarımızın yanında mama, aksesuar ve bakım ürünlerini bünyemizdeki pet shop alanımızda tüketicilere sunmaktayız.