Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

VetEva Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

VetEva Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıVetEva Veteriner Kliniği
İlİstanbul
İlçeBüyükçekmece
Telefon0212 864 1665
AdresSinanoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No: 53 / M

VetEvA olarak kuruluş amacımız; uluslararası standartlarda sağlık hizmetlerini bilimin ışığında ve güler yüzle verebilmektir. Hayatımızın bir parçası hatta odak noktası olan patili çocuklarımıza ailemizin bir bireyi olarak gerekli ilgi ve özeni göstermek, yaşadıkları bütün sağlık sorunlarında çocuklarımızın ve hasta sahiplerimizin yanında olmak, hekimliğimizin niteliğini güncel çalışmalar, eğitimler, tıbbi cihaz ve ekipmanlar ile sürekli ileriye taşımak en büyük gayemizdir.

Bu bağlamda ticari bir kaygı yaşamadan en kaliteli hizmeti vermek adına kliniğimizde kendi çocuklarımıza kullanılmasını istediğimiz bilimsel yöntemler, ilaç, mama, malzeme, cihaz ve ekipmanları bulunduruyoruz. Yenilenmek ve güncellenmek gerektiğinde ise yine aynı hizmet mantığıyla hareket ediyoruz. Bütün sağlık sorunlarınızda ve aklınıza takılan sorularda 7/24 hizmet desteği sunuyoruz.

Kliniğimize başvuran her hastamızı en doğru şekilde yönlendirmek adına empati kuruyor, doğru teşhise en hızlı şekilde ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve tedavilerimizi eksiksiz tamamlamak/takip etmek adına hasta sahiplerimizle sürekli iletişim halinde kalıyoruz.

Kısacası biz tecrübelerimiz ve sürekli gelişme isteğimizle çocuklarımıza sağlık ve mutluluk, hasta sahiplerimize güven vermeyi amaç edinerek VetEvA Veteriner Kliniği’ni kurduk.