Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Pet Park Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Pet Park Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıPet Park Veteriner Kliniği
İlEdirne
İlçeMerkez
Telefon(0284) 235 35 90
AdresFatih mah. Izzet Arseven cad. Serap Ören Sitesi A/1 No’lu Giriş (Acar Park Karşısı)

Pet Park Veteriner Kliniği 2010 yılında Edirne’nin Merkez ilçesinde Veteriner Hekim Mehmet Emre Manav ile faaliyetlerine başlamıştır. Tam donanımlı evcil hayvan polikliniği olarak Edirne ve çevresinde hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz. 2012 yılında Veteriner Hekim Burcu Reyhan Manav’da bünyemize katılmıştır.

Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kliniğimizde sevimli dostlarınızın her türlü ihtiyacını karşılamak adına oldukça geniş bir petshop ürün çeşitleri bulunmakta onların doğalarını göz önünde tutarak her türlü mama ve prescription ürünler mevcuttur. Sunduğumuz hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.