Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Doğa Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Doğa Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıDoğa Veteriner Kliniği
İlEdirne
İlçeMerkez
Telefon(0542) 202 75 74
AdresFatih Mahallesi Ümran Akkan Cad. Trakya Sitesi B Blok No: 11/ A

Hayvanlar bizler için çok önemli ve değerlidir. Onlar karşılıksız sevgi sunan, son derece sadık ve çok iyi dost olan canlılardır. Bu neden hayvan dostlarımızın kalbimizdeki yerleri bambaşkadır. Bizler için kıymetleri çok büyük olan hayvan dostlarımızın bakımları ve sağlıkları çok önemlidir. Bu konulara gereken önemi gösteririz. Herhangi bir sorunda onları en iyi veterinerlerin ellerine bırakmak isteriz.

Firmamız, hayvan dostlarınızın sağlığı ve bakımı için elinden gelen her şeyle çalışmaktadır. Sizlerin ve hayvan dostlarınızın en kaliteli hizmeti alabilmesi için çabalamaktadır. Bu anlamda gerekli teçhizata, alete, cihaza ve personele sahiptir. Cerrahi müdahalenin gerekli olduğu durumlarda sizlerin hizmetindeyiz. Ortopedi işlemlerinde sizlerin ve hayvan dostlarınızın yanındayız.Fizik tedavi uygulamalarında güvenilir bir adresiz. Röntgen ve laboratuvar işlerinde kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tüm bunların yanında sevimli dostlarımız için kuaför hizmetleri de vermekteyiz. Aşılama işlemlerinin de en iyi şekilde yapıldığı kliniğimizde sizlere ve evcil dostlarınıza titiz bir şekilde hizmet sunulmaktadır. Tüm bunlarla birlikte aksesuar satışlarımız da mevcuttur.

Biz işimizi severek yapıyoruz. Hayvan dostlarımıza sevgi ve şefkatle yaklaşıyor onların rahatı ve huzuru için elimden geleni yapıyoruz. Bu noktada sizlerin memnuniyeti için çok çalışıyoruz. Sağlıktan ve hijyenden ödün vermeden dürüst, ahlaklı ve sevgi dolu bir şekilde hizmet sunuyoruz.