Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Vetart Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Vetart Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme adıVetart Veteriner Kliniği
İlİstanbul
İlçeÜmraniye
Telefon0 (216) 553 01 12
Adresİcadiye Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 57

Vetart Veteriner Kliniği 04.07.2012’de Vet. Hek. Koray Musluer tarafından kuruldu. 8 yılı aşkın süredir bizlerin en yakını olan can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışıyoruz. Her geçen yıl tecrübemizi arttırırken, ekibimizi ve teknolojik donanımlarımızı, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için geliştirmeye devam ediyoruz.

VetArt Veteriner Kliniği, en az insanlar kadar hayvanlarında ihtiyacı olan Acil Tedavi, ciddi rahatsızlıklarda ve gerekli olması durumunda Cerrahi Müdahale, iç hastalıkların teşhisi ve müdahalesinde Dahiliye, yapılması gereken tetkikler için Laboratuvar hizmetleri sunuyor. Evcil hayvanlarımızın sağlıklı ve bakımları olmaları için Ağız ve Diş sağlığı bölümü ile Pet Kuaför bölümü de bulunuyor.

VetArt Veteriner Kliniğinde ayrıca çok az veteriner kliniğinde rastlayabileceğiniz Koruyucu Hekimlik hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Koruyucu hekimlik herhangi bir hastalığın kendini henüz göstermeden önlenebilmesi için önemlidir. Bazı belirtiler yavaş yavaş kendini göstermeye başladığında veteriner hekim tarafından önceden, hastalık oluşmadan fark edilmesi ve müdahale edilmesi birçok hastalığın önüne geçebilir. Bu konuda en önemli nokta ise veteriner hekimin tecrübeli ve alanında uzman olmasıdır. VetArt koruyucu hekimlik hizmetimizle evcil hayvanınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.

Kliniğimiz şu an 4 Veteriner Hekim ve 3 Veteriner Sağlık Teknisyeni ile hizmet veriyor. Bunun yanında her sene genç veteriner hekim adaylarının staj başvurularını değerlendiriyor ve gelecekte can dostlarımıza destek olacak veteriner hekim adaylarının gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Bizler hayvan sağlığı doğrultusunda can dostlarımıza hizmet verirken her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyor, tıp ve teknoloji alanındaki tüm yenilikleri takip ediyoruz. Kliniğimizde sadece İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafından belirlenen fiyatları uyguluyoruz.

Üsküdar Fıstıkağacı’nda bulunan kliniğimiz, İstanbul Anadolu Yakasında veterinerlik hizmeti vermeye devam ediyor. Üsküdar’da merkezi konumda olan kliniğimize Kadıköy, Ataşehir, Koşuyolu, Acıbadem, Kuzguncuk, Altunizade, Çekmeköy, Ümraniye Veteriner Kliniği gibi birçok semtten rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sağlık bizim için her şeyden önemli. Daima dediğimiz gibi ‘Ortak Noktamız Sağlık’.