Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Vet Pati Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Vet Pati Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme AdıVet Pati Veteriner Kliniği
İliTekirdağ
İlçesiSüleymanpaşa
Telefon0 282 261 80 76
AdresEski Cami – Orta Cami Mahallesi Çınarlı Çeşme Sokak Atayol Apt. No:6/1A

1985 – 1986 yılı İstanbul Üniversitesi Veterinerlik fakültesi mezunuyum. Aynı yıl Tekirdağ Merkez (Süleymanpaşa) ilçesinde kliniğimi açtım.

1989 yılında Tekirdağ Belediyesinde Veteriner Hekimi olarak göreve başladım. Klinikte küçükbaş, büyükbaş ve pet hayvanlarına teşhis, tedavi, tohumlama, sürü yönetimi, medikal danışmanlık, aşı takibi ve cerrahi operasyonlar yaptım. Ayrıca belediye hekimi olarak Barınak Hekimliği ve Yöneticiliği, Mezbaha Muayene Hekimliği ve Sorumlu Yöneticiliği yaptım. Daha sonra Veteriner İşler Müdürlüğü ve Sağlık İşleri görevlerinde bulundum. 31 yıllık kamu görevi sonrasında 2019 yılında emekli olarak Vet Pati Veteriner Kliğinde çalışmalarıma devam ediyorum.

Kliniğimde pet hayvanları (kedi, köpek) türlerine bakmaktayım. Çiftlik hayvanları (inek, koyun, keçi, kanatlı hayvanlar) teşhis, tedavi, aşılama, parazit takipleri, beslenme hastalıkları, doğum, sezaryen operasyonları, suni tohumlama, cerrahi ve ortopedik operasyonlar yapmaktayım.

Ayrıca kliniğimde hayvan sağlığı ilaçları, klinik mamaları, parazit mücadelesi ilaçları, kedi – köpek aksesuarları bulunmaktadır. Acil durumlarda 24 saat hizmet vermekteyim.