Veterinerler

Ark Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi

İşletme AdıArtk Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi
İlTekirdağ
İlçeSüleymanpaşa
Telefon(0282) 261 22 61
AdresHürriyet Mah. Çandarlızade İbrahim Paşa Cad. No: 76/1B

2019 Yılından beri Tekirdağ Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi‘nde hizmet veren veteriner kliniğimizde doğru teşhis ve doğru tedavi ilkesi edinilmiştir. Bu doğrultuda doğru teşhisi koymak için gerekli ekipmanlar ve cihazlar temin edilmiştir. Tekirdağ merkezde en ileri teşhis ve olanağa sahip veteriner kliniği olmaktan gurur duyuyoruz.

İleride kendimizi daha da geliştirmek, hastalarımızın sorunlarına daha iyi cevap verebilmek için çalışmalarımız sürmektedir. Hekimliğin en önemli kurallarından birisi olan doğru teşhisin doğru tedaviyi getirdiğinin bilincindeyiz ve bunun için tüm olanaklarımızı da kullanacağız.

Önceliğimiz insanlar ve istekleri değil, hayvan dostlarımız ve onların sağlığıdır! Bu doğrultuda sorgulamadan bize güvenen tüm hasta yakınlarımıza teşekkür ederiz. Detaylı kontrol ve muayene için kedi, köpek ve egzotik hayvan üzerine çalışan kliniğimize bekleriz.

2018 yılından beri Tekirdağ’ımızdaki eksiklerin ve yapılması gerekenlerin bilincindeydik. Bu doğrultuda kurucu veteriner hekimimiz klinik açma kararını Tekirdağ için aldı.

2019 yılı kasım ayında en modern teknikleri uygulama ve tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bilgiyi sağlama amacımız doğrultusunda Ark Veterinerin ilk adımları Tekirdağ Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi‘nde atıldı.

Tekirdağ Veteriner klinikleri arasında yerini alan kliniğimizin hedefi olanaklarımızı geliştirerek hayvan hastanesi olmak ve en iyi veteriner hizmetini sağlamaktır.

İlgili Makaleler