Firma rehberi ile iletişim numaralarına ulaşın

Şirinvet Veteriner Kliniği

Firmanızın iletişim bilgilerini eklemek istermisiniz?

Şirinvet Veteriner Kliniği telefon numarası, müşteri hizmetleri ve adres bilgilerine hızlı ulaşmak isterseniz aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İşletme AdıŞirinvet Veteriner Kliniği
İlİstanbul
İlçeBahçelievler
Telefon(0212) 607 1700
AdresSiyavuşpaşa Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No: 134/A

ŞirinVet, İstanbul Bahçelievler bölgesinde 7 gün 24 saat hizmet veren küçük hayvan veteriner kliniğidir. ŞirinVet 3 ü veteriner hekim olmak üzere toplamda 8 personel ile hizmet vermektedir. 2010 yılından beri kedi, köpek, kuş ve egzotik türde tüm canlıların tedavi ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Neler Yaptık?

Küçük hayvan cerrahisinden kuş ve egzotik cerrahisine kadar neredeyse tüm türlerde ciddi başarılar elde ettik. Ve sizden aldığımız güç ile bugün tam donanımlı bir klinik haline geldik.

200 m2 tam donanımlı kliniğimizde kedi, köpek, kuş, egzotik tür canlıların muayene, tedavi ve operasyonları güvenle yaptık.

Veteriner hekimlikte sonuçları tartışmalı cihazlar yerine tüm dünyada referans kabul edilen idexx laboratuvarı cihazları ile doğru sonuçlar verdik.

Hastalarımızın anestezi komplikasyonlarını minimuma indirmek için tüm operasyonlarda gaz anestezisi kullandık ve güvenle operasyonlarımızı yaptık.

Hastalarımıza her zaman teşhis odaklı yaklaştık. Konsülte ettik. Meslektaşlarımızla tartıştık.

Mesleki eğitim, kurs ve kongrelere katılarak sürekli yenilikleri takip ettik. Öğrendiklerimizi sizlerle paylaştık. Yeni bilgilere her zaman açık olduk.

Acil hastaya öncelik verdik ve acil ünitemizi 24 saat devreye soktuk. Gece gündüz ayırmadan acil durum hastalarına operasyon hizmetini verdik.

Bulaşıcı hastalıklar yönünden her zaman tedbirli olduk ve önlemimizi aldık. Enfekte hastaların tedavisini kontrollü biçimde gerçekleştirdik.

Hijyene her daim özen gösterdik. Uygun dezenfektanlarla anlık ve günlük dezenfeksiyonumuzu yaptık. Böylece hastalarımıza konforlu ve güvenli sağlık hizmeti sunduk.

Gelecek yıllarda da aynı özveri ve aşkla hizmet vermeye devam etmek istiyoruz. 7 gün 24 saat can dostunuzun hizmetindeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…